Boeken Alison Pick

Ben je op zoek naar een Alison Pick boek?
In deze collectie vindt u de beste boeken geschreven door Alison Pick online te koop met korte opmerkingen over het perceel, het jaar van publicatie en andere nuttige informatie om te helpen kiezen welk boek u wilt beginnen met lezen.

5 Alison Pick boeken in chronologische volgorde

Er zijn 5 Alison Pick boeken vermeld in omgekeerde chronologische volgorde van nieuwste naar oudste, daterend uit 2009.

#1

Strangers with the Same Dream: From the Man Booker Longlisted author of Far to Go (English Edition)

Strangers with the Same Dream: From the Man Booker Longlisted author of Far to Go (English Edition)
Partituur 3.3
Titel Strangers with the Same Dream: From the Man Booker Longlisted author of Far to Go (English Edition)
Uitgever Tinder Press
Bladzijden 384
Publicatie

Intrige: From Alison Pick, Booker longlisted author of FAR TO GO comes a suspenseful, dystopian reimagining o...

#2

Vreemdelingen met dezelfde droom

Vreemdelingen met dezelfde droom
Partituur 3
Titel Vreemdelingen met dezelfde droom
Uitgever Orlando
Bladzijden 336
Publicatie

Intrige: Vreemdelingen met dezelfde droom vertelt het verhaal van enkele Joodse pioniers, twee jonge vrouwen ...

#3

Between Gods: A Memoir

Between Gods: A Memoir
Partituur 4.4
Titel Between Gods: A Memoir
Uitgever PERENNIAL
Bladzijden 400
Publicatie

Intrige: In this powerful memoir, bestselling author Alison Pick (nominated for the Man Booker Prize) channel...

#4

Far to Go

Far to Go
Partituur 4.2
Titel Far to Go
Uitgever Headline
Bladzijden 352
Publicatie

Intrige: For readers of THE TATTOOIST OF AUSCHWITZ and SCHINDLER'S LIST, the unforgettable, heart-breaking st...

#5

The Dream World (English Edition)

The Dream World (English Edition)
Partituur 3
Titel The Dream World (English Edition)
Uitgever McClelland & Stewart
Bladzijden 82
Publicatie

Intrige: In her elegant new collection, Alison Pick, a brilliant poet of sensuous moods, atmospheres, and dre...

Lijst van 5 boeken van Alison Pick in volgorde van release

Laten we een lijst bekijken met 5 Alison Pick boeken om in chronologische volgorde te lezen tot aan zijn nieuwste boek.

Titel Jaar
Vreemdelingen met dezelfde droom2018
Strangers with the Same Dream: From the Man Booker Longlisted author of Far to Go (English Edition)2018
Between Gods: A Memoir2015
Far to Go2012
The Dream World (English Edition)2009

Vragen over Alison Pick

Hoeveel boeken heeft Alison Pick geschreven?

In onze collectie zijn er 5 boeken geschreven door Alison Pick van 2009 tot heden.

Wat is het beste Alison Pick boek?

Als je 5 boeken van Alison Pick, evalueert, zou je zeker kunnen beginnen met het lezen van The Dream World (English Edition) gepubliceerd in 2009 door McClelland & Stewart.

Waar kan ik het nieuwste Alison Pick boek kopen?

U kunt de volledige lijst met Alison Pick boeken met datum, uitgever en formaten direct op dit adres vinden.

Liefhebbers van Boeken Alison Pick doen over het algemeen onderzoek naar gerelateerde zaken.

  • alison pick laatste boek
  • alison pick bibliografie
  • donderdagskind
  • far to
  • dezelfde droom
  • bol com
  • between gods
  • pick vreemdelingen
  • same dream
  • donderdagskind alison
  • booker prize
  • alison pick nieuw boek

Hoe kies je een boek van Alison Pick

Onder de beste boeken van Alison Pick kun je de nieuwste releases of boeken van de afgelopen jaren zien.

Je vraagt je misschien af welke boeken van Alison Pick je in oktober 2022 moet lezen en hoe het nieuwe boek heet of wat de mooiste passages zijn.

U moet weten dat u alle meest aanbevolen titels die verkrijgbaar zijn in gedrukte of eBook-indeling met verwijzingen naar de uitgever, publicatiedatum en eventuele voordelen van de dag in onze lijst vindt.

Als je al weet waar Alison Pick’s boek dat je hebt besloten te lezen over gaat, probeer dan voordat je het aan je winkelwagentje toevoegt en het in je bibliotheek plaatst, enkele beoordelingen van andere gebruikers te controleren om te zien wat degenen die het in het verleden al hebben aangeschaft erover denken.

Afgezien van promoties, lage prijzen en andere beweegredenen, als u een liefhebber bent van boeken gepubliceerd door Alison Pick, merk dan op dat we in deze ranglijst de chronologie van enkele van hun best verkochte boeken hebben samengesteld zonder de nieuwste titels weg te laten.

Gezien de beste boeken van Alison Pick, kunt u de nieuwste releases of publicaties uit het verleden vinden.

Boeken Alison Pick
Boekenx Team
De rangschikking is gemaakt door het personeel volgens de disclaimer. Door deel te nemen aan het Amazon-partnerprogramma ontvangen we een klein percentage van uw aankopen om de site actief te houden.

Hoeveel waardeer je deze boeken?

(rating: 4.4 | 24 stemmen)

Andere auteurs

Een boek of schrijver zoeken

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content